Topení, vytápění

Naše firma Vám navrhne a zrealizuje kompletní řešení pro vytápění Vaší nemovitosti a dodávku vody, včetně projektové dokumentace, příslušných zkoušek a revizí. Při navrhování řešení pro vytápění nejprve zjistíme tepelnou ztrátu objektu, poté vypočítáme požadovaný výkon radiátorových těles a kotle. Topenářské práce v sobě zahrnují montáž a opravy potrubních topných systémů z železa, mědi a plastů. Do této kategorie spadají i výměny radiátorů a potřebných armatur.

Dále Vám zajistíme rozvody topení, práce spojené s podlahovým vytápěním a můžeme Vám nabídnout termostatické ventily. Můžeme Vám též dodat a zapojit plynové kotle, elektrické kotle nebo kotle na tuhá paliva.

Další informace o topení a vytápění Vaší nemovitosti si můžete přečíst v nabídce tepelných čerpadel.

Koupelny

Nemáte čas na veškeré zařizování při rekonstrukci nebo stavbě nové koupelny? Nabízíme vám dodávku vaší koupelny na klíč.

Což znamená, že zajistíme celý proces, aniž byste se museli jakkoli angažovat, pokud sami nechcete.

Více informací

Novostavby

Plánujete si postavit novostavbu? Jste tu správně! Nabízíme komplexní služby v oblasti realizace staveb, ať už se jedná o stavby na klíč, novostavbu či hrubou stavbu. 

Nabízíme kompletní servis včetně vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a veškerých stavebních prací.

Více informací