Centrální vysavače

Pokud si budujete nový dům či rekonstruujete byt, je jistě dobré zvážit výhody centrálního vysavače, a to ještě před samotnou realizací. Na jakém principu centrální systém vysávání funguje a co Vám může přinést do Vaší domácnosti?

Základní výhody centrálního vysavače vycházejí z jednoduchého principu, že veškerý vzduch, nasávaný hubicí, projde hadicí, trubním rozvodem, filtrem vysavače a pak je vyfouknut ven mimo dům. Prach se zachytí ve velké nádobě vysavače, někde v garáži, ve sklepě nebo jiném nebytovém prostoru.Centrální vysavačová jednotka je na rozdíl od mobilního vysavače umístěná mimo obytné prostory, jako jsou sklep, garáž nebo technická místnost.

Od vysavačové jednotky je vedeno speciální potrubí k jednotlivým zásuvkám, které jsou rozmístěné v domě tak, aby hadice dosáhla do všech míst, která je potřeba vysávat. Vzduch proudí od hubice, přes hadici a trubní rozvod až k centrální vysavačové jednotce, kde je účinně přefiltrován a pak vyfouknut ven mimo uklízený objekt. Z výše uvedeného principu je jasné, že motor vysavače je vzdálen od jeho obsluhy a tam, kde se uklízí je slyšet jenom syčení nasávaného vzduchu. Tím pádem si můžete k vysávání pustit příjemnou hudbu a hlukem z vysavače nerušíte ostatní členy rodiny při sledování oblíbeného televizního pořadu.

Pro lepší přehled nabízíme shrnutí hlavních předností centrálních vysavačů:
  • Vysoký výkon,
  • snadná manipulace,
  • ticho při vysávání,
  • dlouhá životnost,
  • 100% účinnost vysávání díky tomu, že se vzduch nevíří v místnostech a je odváděn po přefiltrování mimo dům.
Koupelny

Nemáte čas na veškeré zařizování při rekonstrukci nebo stavbě nové koupelny? Nabízíme vám dodávku vaší koupelny na klíč.

Což znamená, že zajistíme celý proces, aniž byste se museli jakkoli angažovat, pokud sami nechcete.

Více informací

Novostavby

Plánujete si postavit novostavbu? Jste tu správně! Nabízíme komplexní služby v oblasti realizace staveb, ať už se jedná o stavby na klíč, novostavbu či hrubou stavbu. 

Nabízíme kompletní servis včetně vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a veškerých stavebních prací.

Více informací