O společnosti

STAVBY HES s.r.o. je stavební společnost se sídlem v Brně. Naše společnost je mladá dynamicky se rozvíjející stavební firma, která se snaží svým klientům nabídnout kompletní služby v oblasti stavebnictví.

Mezi naše hlavní aktivity patří realizace novostaveb, rekonstrukce rodinných domů, realizujeme jak stavby na klíč, tak i rekonstrukce interiérů a exteriérů rodinných domů. Pro naše klienty také zajišťujeme rekonstrukce bytových jader, interiér i exteriér bytů a jakékoliv rekonstrukce v panelových bytech. Můžete u nás poptat též stavební práce týkající se fasád či zateplovacích systémů, zámkové dlažby, opravy a zhotovení komunikací, atd.

Po stavební stránce jsme soběstačná stavební firma, schopná pružně reagovat vlastní kapacitou dle potřeb jednotlivých staveb. Zajišťujeme rovněž klempířské práce, topenářské práce, práce instalatéra či tesaře a také malířské práce, nejen díky tomu je umožněn plynulý postup realizace zakázek.

Zaměřujeme se především na individuální přístup ke každému klientovi. Samozřejmostí je pro nás vyhotovení cenové nabídky a v případě zadání koupelny na klíč, tak i vypracování 3D grafického návrhu.

Naše společnost se může prokázat těmito certifikáty.

V sekci Naši partneři najdete všechny obchodní kontakty, kterými disponujeme.

Koupelny

Nemáte čas na veškeré zařizování při rekonstrukci nebo stavbě nové koupelny? Nabízíme vám dodávku vaší koupelny na klíč.

Což znamená, že zajistíme celý proces, aniž byste se museli jakkoli angažovat, pokud sami nechcete.

Více informací

Novostavby

Plánujete si postavit novostavbu? Jste tu správně! Nabízíme komplexní služby v oblasti realizace staveb, ať už se jedná o stavby na klíč, novostavbu či hrubou stavbu. 

Nabízíme kompletní servis včetně vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a veškerých stavebních prací.

Více informací