Rekonstrukce bytového jádra

Rekonstrukce bytových jader není jen módním trendem posledních let, ale je nedílnou součástí zvyšování bytové kultury. Je nesporné, že větší část panelové výstavby již překročila hranici přípustného opotřebení a hraje zde roli i prvek estetický. V neposlední řadě je také nutno eliminovat vliv skrytých i viditelných plísní na zdraví uživatelů bytu.

Ke každému zákazníkovi a jeho koupelně přistupujeme individuálně. Připravíme Vám individuální nabídku rekonstrukce bytového jádra a postaráme se o grafický návrh dle Vašeho přání a možností. Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje: vybourání a odvoz starého jádra, odpadů, výstavbu nového jádra, veškeré rozvody, obklady, dlažby, zajištění materiálu.

Zde si můžete přečíst, jaký máme postup při rekonstrukci koupelny.

Koupelny

Nemáte čas na veškeré zařizování při rekonstrukci nebo stavbě nové koupelny? Nabízíme vám dodávku vaší koupelny na klíč.

Což znamená, že zajistíme celý proces, aniž byste se museli jakkoli angažovat, pokud sami nechcete.

Více informací

Novostavby

Plánujete si postavit novostavbu? Jste tu správně! Nabízíme komplexní služby v oblasti realizace staveb, ať už se jedná o stavby na klíč, novostavbu či hrubou stavbu. 

Nabízíme kompletní servis včetně vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a veškerých stavebních prací.

Více informací