Průběh realizace

Zajímá Vás, jak probíhá realizace rekonstrukce koupelny? Není nic jednoduššího než Vám ji krok za krokem popsat.
 

1. Přípravná fáze

Nejprve Vás navštívíme doma a zaměříme prostory renovace a projednáme Vaše představy týkající se nového vzhledu koupelny. Samozřejmě s Vámi podrobně projednáme průběh rekonstrukce, technologické postupy a možnosti. Zhodnotíme náročnost provedení renovace koupelny, rozsah prací a typ nového vybavení do koupelny. Poté vypracujeme 3D návrh, na kterém krásně uvidíte, jak bude Vaše nová koupelna vypadat. Po odsouhlasení finální verze 3D vizualizace Vám do pěti pracovních dnů připravíme podrobnou a přehlednou cenovou nabídku rekonstrukce. V ní vyčíslíme náklady na navrhovaný materiál, včetně potřebné stavební chemie a také na práci, s níž se renovace koupelny pojí. V tuto chvíli bude jen na Vás, zda se rozhodnete svěřit veškeré práce nám nebo zda si objednáte pouze materiál za maloobchodní ceny.

Můžete se podívat na námi vytvořené 3D návrhy koupelen na klíč.
 

2. Smluvní fáze

Pokud jste se rozhodli nám důvěřovat a rekonstrukce koupelny proběhne v naší režii, jedná se o variantu koupelna na klíč. Po předběžném odsouhlasení nabídky Vám připravíme návrh smlouvy o dílo. V rámci smluvní dokumentace si také dohodnete termín realizace rekonstrukce koupelny. Při výběru termínu se snažíme maximálně vyhovět Vašim požadavkům a domluvit se na takový den, který Vám vyhovuje.

Všechny dotazy ohledně cenové nabídky můžete směřovat přímo na technika, který bude mít Vaši zakázku po celou dobu na starosti. S ním řešíte i návrh smlouvy včetně termínů stavby.


3. Realizační fáze

V předem dohodnutý den přivezeme veškerý materiál a vybavení k Vám domů . Zodpovědný technik, kterého již dobře znáte, s Vámi znovu překontroluje všechny podklady rekonstrukce a předá instrukce pracovníkům. Po celou dobu realizace rekonstrukce bude dohlížet na kvalitu všech prováděných prací a samozřejmě se na něj kdykoli můžete obrátit s jakýmkoli požadavkem nebo dotazem. Můžete se také spolehnout, že naši zaměstnanci jsou odborníky na sebenáročnější obkladačské práce a pokládku všech typů podlahových krytin. Protože si uvědomujeme, že rekonstrukce koupelny je velký zásah do Vašeho soukromí, pracujeme rychle a spolehlivě. Po skončení renovace se samozřejmě postaráme o důkladný profesionální úklid.

Pokud vás zajímá, jak by mohla vypadat Vaše budoucí koupelna se podívejte na námi rekonstruované nebo realizované koupelny.
 

4. Předávací fáze

Po dokončení rekonstrukce vejdete do koupelny „na klíč“, jež bude kompletně hotová. Předvedeme Vám funkčnost veškerého vybavení a za Vaší přítomnosti také proběhne důkladná kontrola všech provedených prací. Zároveň obdržíte písemný protokol o předání rekonstrukce včetně všech potřebných dokladů souvisejících s Vaším dílem, obdržíte revizní zprávu plynu a elektro a protokol o provedené tlakové zkoušce vody a odpadu. Teprve nyní dochází ke konečnému finančnímu vyrovnání, které se odvíjí od skutečné prostavěnosti.

A teď směle do Vaší nové koupelny!

Koupelny

Nemáte čas na veškeré zařizování při rekonstrukci nebo stavbě nové koupelny? Nabízíme vám dodávku vaší koupelny na klíč.

Což znamená, že zajistíme celý proces, aniž byste se museli jakkoli angažovat, pokud sami nechcete.

Více informací

Novostavby

Plánujete si postavit novostavbu? Jste tu správně! Nabízíme komplexní služby v oblasti realizace staveb, ať už se jedná o stavby na klíč, novostavbu či hrubou stavbu. 

Nabízíme kompletní servis včetně vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a veškerých stavebních prací.

Více informací