Koupelny pro invalidy

Při navrhování takové koupelny je především nutné přizpůsobit danému handicapu již samotný návrh koupelny. Ne vždy se totiž musí jednat o nějaké tělesné potižení, ale třeba o následky stáří či nějaké anomálie (výška, hmotnost, atd). Tady nezapomínáme vedle bezbariérového vstupu také na dostatečný prostor pro pohyb postižené osoby. Co se týče sanitárních předmětů, používají se speciálně upravené, které umožňují snadný přístup a manipulaci s nimi.

Individuálním přístupem k Vaší zakázce zajistíme co největší praktičnost a také hezký vzhled. Zde se můžete podívat na některé návrhy koupelen.

 
Koupelny

Nemáte čas na veškeré zařizování při rekonstrukci nebo stavbě nové koupelny? Nabízíme vám dodávku vaší koupelny na klíč.

Což znamená, že zajistíme celý proces, aniž byste se museli jakkoli angažovat, pokud sami nechcete.

Více informací

Novostavby

Plánujete si postavit novostavbu? Jste tu správně! Nabízíme komplexní služby v oblasti realizace staveb, ať už se jedná o stavby na klíč, novostavbu či hrubou stavbu. 

Nabízíme kompletní servis včetně vypracování projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a veškerých stavebních prací.

Více informací